.

WYBIERZ AUTO

Wybierz Grupy

.

Radiator Mercedes Benz C63 (S) AMG WAGNER TUNING

Radiator Mercedes Benz C63 (S) AMG WAGNER TUNING

400001004.SM
Dostawa w ciągu 1-4 dni
4 905,00 zł
Brutto
Ilość

Intercoolery Wagner Tuning wykonane są z najwyższej jakości materiałów i zabezpieczone powłoką antykorozyjną o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych. Zwiększony względem seryjnego intercoolera rozmiar rdzenia zapewnia doskonałe chłodzenie i wyraźny przyrost mocy. Dzięki udoskonalonej konstrukcji eliminuje wszystkie fabryczne przewężenia.

Intercooler jest idealnie dopasowany do modelu samochodu dzięki czemu montaż odbywa się bez ingerencji w karoserię (P&P).

Produkty Wagner Tuning cechują się estetycznym wyglądem, dzięki czemu wyglądają jak fabryczny element.

W każdym zestawie załączona jest instrukcja i potrzebne akcesoria montażowe.

Radiator Mercedes Benz C63 (S) AMG WAGNER TUNING

wyścigowej do Mercedesa Benz C63 (S) AMG Mercedes Benz W205 C63 AMG 350KW / 476PS (od 2015)

Mercedes Benz W205 C63S AMG 375KW / 510PS (od 2015)

Silnik 4.0L V8 biturbo określone modele C63 (S) firmy AMG są wyposażone w pośredni obwód chłodzenia powietrza doładowującego. Zatem chłodzenie powietrza doładowanego nie jest realizowane przez powietrze z otoczenia jako medium chłodzące (jak zwykle), ale odbywa się za pomocą własnego obwodu wody chłodzącej. Obniżenie temperatury wody chłodzącej jest bezpośrednio utożsamiane z lepszą wydajnością chłodzenia doładowanego powietrza. Właśnie w tym miejscu w grę wchodzą zalety chłodnicy wody upgrade WAGNERTUNING.

Nowo opracowany, wyścigowy rdzeń wysokowydajnych chłodnic wodnych WAGNERTUNING zwiększa objętość chłodnic w chłodnicach wody OEM łącznie o 80%. Obliczony stosunek między wewnętrzną i zewnętrzną powierzchnią chłodzącą generuje maksymalne przenoszenie ciepła i jednocześnie pozwala na wystarczający przepływ powietrza dla otaczających elementów (na przykład chłodnicy wody silnika) do własnej wymiany ciepła. Chłodnice wodne są wyposażone w przewodzącą ciepło powłokę antykorozyjną, która zapewnia długotrwały efekt chłodzenia. Instalacja systemu typu plug & play jest prosta i łatwa do wykonania (dołączona jest również instrukcja instalacji).

Wymiary grzejnika montowanego z boku OEM:

240 mm x 250 mm x 27 mm

V = 1,62 litra

A = 600 cm²

Wymiary grzejnika montowanego z boku WT:

240 mm x 240 mm x 52 mm

V = 3,00 Liter

A = 576 cm²

Specyficzne kody