.

WYBIERZ AUTO

Wybierz Grupy

.

RF020 - 20x9j ET42 5x120 Matte Bronze (66.6 CB)

RF020 - 20x9j ET42 5x120 Matte Bronze (66.6 CB)

RV602W100200
Wysyłka za 7-14 dni
2 799,00 zł
Brutto
Ilość

RF020 - 20x9j ET42 5x120 Matte Bronze (66.6 CB)

20-calowe koło RF020 to lekkie, ale wyjątkowo mocne koło formowane przepływowo, zaprojektowane we własnym zakresie w siedzibie Revo.

LEKKIE KOŁA REVO RF0

. SILNY. FORMOWANY PRZEPŁYW. 

PRZEGLĄD

Koło RF0 jest stopem formowanym metodą flow-form, który jest lekki, a jednocześnie wyjątkowo mocny, zaprojektowany we własnej siedzibie Revo w Wielkiej Brytanii. Formowanie przepływowe jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych, jakie mają wejść do przemysłu kół. Technologia Flow Forming polega na wywieraniu nacisku na lufę wewnętrzną koła podczas wirowania i po odlaniu. Proces ten rozciąga i ściska aluminium, co zwiększa wytrzymałość na rozciąganie. Pod tym względem proces ma podobne właściwości do występujących w procesie kucia. Końcowy produkt jest lżejszy, mocniejszy, ma zwiększone wydłużenie i znacznie większą odporność na wstrząsy, a także zwiększoną nośność w porównaniu ze zwykłymi odlewanymi kołami.

Chociaż koło RF0 ma podobną koncepcję projektową do naszej poprzedniej generacji RV0, bardziej zaawansowany proces produkcyjny oferowany przez formowanie przepływowe pozwala na większą definicję projektu, szczególnie widoczną w szprychach i zaokrągleniach krawędzi obręczy.

Dzięki zmniejszeniu masy nieresorowanej kół Twoje zawieszenie zaczyna działać znacznie łatwiej. Każdą nierówność można kontrolować szybciej i łatwiej. Pomaga to dłużej utrzymać oponę w kontakcie z drogą, co jest oczywiście świetną wiadomością dla kontroli samochodu i hamowania. Zmniejszenie „masy obrotowej” ma też swoje zalety.

Klasyczny / ponadczasowy wygląd sportów motorowych z wytłoczonym logo Revo i markową nasadką środkową, które uzupełniają subtelną stylizację.

Dostępne w kolorze błyszczącej czerni, matowego brązu i matowego antracytu.

KORZYŚCI

Zatwierdzony przez TÜV

Formowany przepływowo

Lekki - tylko 12,0 kg

Pasuje do dużego zestawu hamulcowego Revo *

OPCJE KOLORÓW

Czarny połysk

Matowy brąz

Matowy antracyt

REVO BIG BRAKE KIT

Gama kół RF0 jest lekka i mocna oraz nadaje samochodowi wspaniały wygląd, a jednocześnie pasuje do zestawu Revo Big Brake Kit. Koło RF020 5x112 ET35 20" będzie pasowało bezpośrednio do dużego zestawu hamulcowego Revo 380mm lub 355mm z 6-tłoczkowym zaciskiem monoblokowym. 

UWAGI

Powyższa tabela montażowa jest wskazówką, sprawdź indywidualny pojazd pod kątem prawidłowego dopasowania.

Podczas korzystania z kół RF019 / 018 / 020 na torze zaleca się zdjęcie środkowych nakładek z koła, aby uniknąć zniekształceń spowodowanych nadmiernym przenoszeniem ciepła.

Przed montażem jakichkolwiek kół upewnij się, że masz prawidłowe zamocowanie śruby z odpowiednim promieniem osadzenia. Niezastosowanie się do tego może spowodować złe dopasowanie i potencjalne uszkodzenie kół.

Pasuje do :

VOLKSWAGEN Transporter T6

VOLKSWAGEN Transporter T6.1

VOLKSWAGEN Transporter T5

Specyficzne kody