.

SCORPION-EXHAUSTS.pl

SCORPION-EXHAUSTS.pl

Układy wydechowe Scorpion charakteryzują się doskonałymi właściwościami konstrukcyjnymi, nieszablonowym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania, co przekłada się na zauważalne korzyści zarówno pod względem wydajności jak i niezawodności. Scorpion jest powszechnie uważany za producenta najlepszych układów wydechowych na rynku. Każdy układ jest idealnie dopasowany do danego modelu samochodu, dzięki czemu montaż odbywa się szybko i bezproblemowo.

WAGNERTUNINGSKLEP.pl

WAGNERTUNINGSKLEP.pl

WAGNER TUNING - TWÓJ EKSPERT OD NAJWYŻSZEJ WYDAJNOŚCI INTERCOOLERÓW I CZĘŚCI SILNIKOWYCH

Intercooler to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów każdego samochodu z silnikiem turbodoładowanym.

To doładowanie jest skutecznie wspomagane przez intercooler , który znacznie schładza strumień powietrza opuszczający sprężarkę.

Chłodniejsze (a ca za tym idzie - gęstsze) powietrza pozwala na szybsze osiągnięcie zaprogramowanego doładowania, dzięki czemu otrzymujemy wzrost osiągów silnika, oraz szybszą reakcję na gaz.

Zespół WAGNER TUNING wyspecjalizował się w rozwoju, projektowaniu i produkcji intercoolerów oraz innych części silnika, takich jak kolektory wydechowe, downpipe'y i elementy układu dolotowego.

Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu, rozwiniętej i technologii pomiarowej, najwyższej precyzji podczas produkcji oraz wysokim wymaganiom jakościowym stawianym sobie i produktom, WAGNER TUNING stał się firmą działającą na całym świecie, ze stale powiększającym się gronem zadowolonych klientów.

Produkty Wagner Tuning wykonane są z najwyższej jakości materiałów i zabezpieczone powłoką antykorozyjną o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych.

Zwiększony względem seryjnego intercoolera rozmiar rdzenia zapewnia doskonałe chłodzenie i wyraźny przyrost mocy.

Dzięki udoskonalonej konstrukcji eliminuje wszystkie fabryczne przewężenia. Intercooler jest idealnie dopasowany do modelu samochodu dzięki czemu montaż odbywa się bez ingerencji w karoserię (P&P).

Produkty Wagner Tuning cechują się estetycznym wyglądem, przez co wyglądają jak fabryczny element. W każdym zestawie załączona jest instrukcja i potrzebne akcesoria montażowe.

ESTD.pl

ESTD.pl

Sklep części motoryzacyjnych.

HURT.ESTD.pl

HURT.ESTD.pl

Hurtownia części motoryzacyjnych.

lobamotorsport.sidmotorsport.pl

LOBAMOTORSPORT.pl

LOBA MOTORSPORT skupia się na tworzeniu wydajniejszych turbosprężarek i pomp paliwa wysokiego ciśnienia dla samochodów grupy VW, takich jak: Audi S3, Audi RS3, Audi S4, Audi RS4, Audi RS6, Audi RS7, VW Golf GTI, VW Golf R, Porsche Turbo i wielu innych.

Kluczowym czynnikiem przy tworzeniu produktów LOBA jest nacisk na jakość, która dotyczy procesu produkcji oraz wszystkich elementów stosowanych przy tworzeniu produktu.