.

WYBIERZ AUTO

Wybierz Grupę

.

Zestaw do czyszczenia filtra Eventuri

Zestaw do czyszczenia filtra Eventuri

EVE-FLC
Wysyłka za 10-30 dni
250,00 zł
Brutto
Ilość

Zestaw do czyszczenia filtra Eventuri

Zestaw składa się z :

- 250ml - płyn do czyszczenia

- 250ml - olejek do nasączania

Firma Eventuri wysyła dokładnie ten zestaw pod nazwą SIMOTA do swoich produktów.

Zestaw do czyszczenia filtr Eventuri pomoże Ci utrzymać filtr w najlepszym stanie przez cały czas i zapewni, że złożona trójwarstwowa pianka będzie zapewniać swoją moc i właściwości filtracyjne przez wiele lat.

Dostarczono instrukcje dotyczące czyszczenia i konserwacji. Jest to prosty proces, ale poświęć trochę czasu na zapoznanie się z nimi lub upewnij się, że zapoznał się z nimi technik, zanim zaczniesz. Sugerujemy, abyś zachował te notatki w samochodzie dla przyszłych przeglądów/właścicieli.

Zalecamy czyszczenie wkładu filtra i ponowne nasmarowanie co 10 000 mil/16 000 km i/lub kontrolę wzrokową przynajmniej co 12 miesięcy. Jest to prosta procedura, która zapewni, że Twój filtr będzie nadal zapewniał lepszą moc w porównaniu ze standardowym samochodem. Jeśli Twój samochód jest regularnie używany w suchym/zakurzonym otoczeniu, zalecamy częstsze czyszczenie i ponowne olejowanie filtra

Jeśli nie będziesz czyścić filtra w powyższych odstępach czasu, nie nastąpi utrata filtracji, a Twój silnik będzie nadal w pełni chroniony. Jednak korzyści w zakresie wydajności wynikające z dodatkowego przepływu powietrza czystego filtra zostaną utracone. Skrócisz również żywotność wkładu filtrującego.

FILTR ZAMIENNY

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych filtrów w Twoim samochodzie, warto okresowo wymieniać sam wkład filtra powietrza. Zamiast czyszczenia i ponownego smarowania, wielu klientów woli po prostu wymienić swój element filtrujący za stosunkowo niski koszt.

Zalecamy wymianę po 2 latach w celu uzyskania optymalnej wydajności. Oczywiście filtr będzie działał przez dłuższy czas przy prawidłowej konserwacji i kontroli stanu piany, jak przedstawiono poniżej.